"מהי הגדרת השירות הטובה ביותר?
זו של הלקוח שלך...."

קצת עלינו

PR PUBLIC LINE הינה חברה ותיקה בתחום יחסי ציבור, ניהול אסטרטגיות תקשורת, מיתוג וקידום עסקים בכל ערוצי המדיה.
ההתמחות שלנו היא לקדם כל עסק – מאדם פרטי ועד עסקי, ציבורי או מוסדי. והחשוב הוא למתג ולפרסם אותו נכון כך שיהפוך לעסק המוכר בתחומו.
אנחנו מתאימים את הכלים ושיטות העבודה לכל לקוח, בהתאם לצרכיו ויכולותיו. כל סוגיה נדונה על ידי צוות של מומחים בתחום התקשורת, ואנחנו משתמשים בכל האמצעים והכלים העומדים לרשותנו, כולל טכנולוגיות מתקדמות ביותר והכל כדי לקדם את העסק של הלקוח למקום שבו ירצה להיות.

במהלך 25 שנות קיומנו, בנינו לעצמנו קהל לקוחות גדול, איכותי ומגוון, שנהנה משירות אישי של אנשי הצוות המקצוענים שלנו.

כל עסק, בכל גודל ובכל עיסוק, מקבל מאיתנו את היחס המקסימלי והשירות האופטימלי ואת כל מה שנזקק ברמה התקשורתית: מיחסי הציבור והשארתו בתודעה, דרך פרסום, הפקות ועד ניהול משברים תקשורתיים.

אנחנו מתמחים בקידום עסקים, במיתוג שלהם והחשוב מכל פרסומם.

 

חזון חברת פאבליק ליין

החזון שלנו הוא להוביל את תחום יחסי הציבור והפרסום בישראל בחדשנות, נועזות ואחריות. אנחנו לומדים את העסק של הלקוח עד להיכרות עמוקה, והופכים לחלק אינטגרלי בקבלת ההחלטות התקשורתיות – עסקיות של העסק, כדי להבטיח את הצלחתו וקידומו.

חזון זה מניע אותנו להוביל את לקוחותינו אל קדמת הבמה, אל המקום אליו הם מצפים להגיע, כדי שיוכרו כברי הסמכה בתחום עיסוקם וייהנו מרווחה כלכלית.

 

הערכים שלנו

מקצוענות

ערך זה מוביל אותנו בבחירת הצוות שלנו, בהתנהלות הפנים ארגונית שלנו וההתנהלות מול הלקוחות.

תקשורתיות ושירותיות 

אנחנו זמינים ללקוחות בכל עת ובכל מקום, באדיבות וביחס אישי. שירות VIP לכל לקוח, לא משנה תחום עיסוקו או גודלו.

אחריות

לעשות את מה שצריך אבל באחריות מלאה – קידום העסק בדרכים הטובות והבטוחות ביותר עבורו.

יצירתיות ונועזות 

בכל תקופה, חובה על משרדי יחסי הציבור והפרסום להיות יצירתיים. בוודאי בתקופות קשות, בהן הבולטות של העסק יכולה לקבוע את הצלחתו והישרדותו. אנחנו חושבים מחוץ לקופסא ולא חוששים להעז, למען הצלחת העסק.